Sygnalizator napełnienia szamba

Do czego służy czujnik napełnienia szamba? Otóż żeby nie zaglądać co kilka dni do zbiornika czy to już można zainstalować to urządzenie w swoim zbiorniku i spać spokojnie.

Jak działa czujnik?

Czujnik składa się 3 elementów dodam że 4 element niestety trzeba sobie kupić we własnym zakresie a jest to przewód łączący sondę którą wieszamy na odpowiedniej wysokości w zbiorniku z odbiornikiem który powieszony powinien zostać w miejscu słyszalnym dla ucha domowników takich jak kotłownia lub garaż. Najlepiej taki sygnalizator zamontować w okolicy gniazda elektrycznego ponieważ czujnik posiada w zestawie zasilacz.

Najlepiej obrazuje to zdjęcie poniżej:

Czujnik napełnienia szamba

W momencie kiedy ciecz w zbiorniku dojdzie do sondy odbiornik w budynku otrzyma sygnał i zacznie wydobywać się sygnał dźwiękowy i świetlny w postaci diody, dźwięk oczywiście można od razu wyłączyć natomiast dioda świeci się do momentu aż ciecz z powrotem nie zejdzie poniżej sondy.

Ile kosztuje sygnalizator napełnienia szamba

Czujnik w detalu można nabyć w cenie 300zł natomiast w naszej firmie jest promocja, kupując zbiornik na szambo firmy ABC Szamba Betonowe czujnik napełniania otrzymujesz gratis!